Zoek in programma

en of
en of
en of
tot

Daily activities @ DDW

Overzicht van alle dagelijkse activiteiten

In de kalender hieronder vind je per dag alle dagelijkse activiteiten zoals workshops, lezingen, semimars en award ceremonies.

Programma

09:00 - 04:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest
09:00 - Last Supper
Oberon
Eten en drinken
10:00 - 18:00 3D print-a-keychain at Onigiri
Onigiri
Anders
10:00 - 18:00 KOFFIEHUISJE
Eten en drinken
10:00 - 21:00 NLXL
Piet Hein Eek
Anders
10:00 - 16:00 Permanently Temporary
DesignThinkers Group
Workshop
10:00 - 21:00 Piet Hein Eek, Kunst, Theater en een lezing
Minifestival> Letterproeftuin
10:00 - 18:00 Pinkie Patisserie meets Bhutan 1912
Pinkie Patisserie
Eten en drinken
10:00 - 14:00 VLISCO UNFOLDED
Vlisco
Expositie> Officiele VIP en pers opening
10:00 - 11:00 VLISCO UNFOLDED, press opening
Vlisco
Kick-off
11:00 - 22:00 *Beerze Bier @ Atelier van Asseldonk
Brouwerij De Gouden Leeuw Vessem
Eten en drinken
11:00 - 18:00 De Ontdekfabriek
De Ontdekfabriek
Workshop
11:00 - 18:00 Design for kids - De Natuurspeeltuin
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Eindhoven Wereldstad
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Het Trotterbos
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - ZIT!
Gemeente Eindhoven i.s.m. Volle-Kracht
Anders
11:00 - 23:00 Dynamic Food
Dynamic Food
Eten en drinken
11:00 - 23:00 Eat Drink Design @ Kazerne
Kazerne
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Gispen Today and Classics
Dutch Originals
Expositie> openingsborrel
11:00 - 12:00 Kids & Cappuccino
Blooey / Remko Verhaagen
Workshop
11:00 - 21:00 Nareshtaurant | Zona Ventosa
Nareshtaurant & TAC
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Snelkookpan
Van Eijk & Van der Lubbe
Minifestival> Nationaal Archief
11:00 - 18:00 Spectrum, meet&greet with the designers
Lezing
11:00 - 18:00 The livingroom 2.0
Amaro Creative Industries
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Ultimaker 3d printing in De Ontdekfabriek
Ultimaker
Workshop
12:00 - 04:00 * Atelier van Asseldonk & Beerze PROGRAM!
Atelier van Asseldonk & Beerze
Feest
12:00 - 12:30 BB Bricks
Bas Luiting - Clean Tech Factory
Expositie> BB Bricks en de Circulaire Economie
12:00 - 04:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken
12:00 - 19:00 House of Talent IV
Mischa en Nanning Tydeman
Expositie> Shop! Elke dag open. Alles is te koop oa sieraden, meubels en kunst
12:00 - 13:00 REVALUATE
Dutch Invertuals
Expositie> INVERTUALS OPENING
12:00 - 12:00 Smalle Haven Eten Drinken en Design
Smalle Haven
Eten en drinken
13:00 - 16:00 Food in Motion
Broet
Workshop
13:00 - 16:00 Onderstroom - Plug your Design
Onderstroom
Anders
13:00 - 16:00 Salon Graphique
Broet
Expositie> Workshop Stop Motion: Food in motion
15:00 - 17:00 Current Obsession @ Kazerne
Current Obsession
Expositie> Opening zaterdag 19 oktober
15:00 - 18:00 Kataba Table @ Kazerne
Kataba Table
Expositie> Ontmoet de ontwerper
15:30 - 17:00 Château de la Resle @ Kazerne
CDLR Design
Expositie> Opening
15:30 - 17:00 Eat Drink Design @ Kazerne
Kazerne
Expositie> Opening
15:30 - 17:00 Eat Drink Design @ Kazerne
Kazerne
Eten en drinken> Opening
15:30 - 17:00 Kataba Table @ Kazerne
Kataba Table
Expositie> Opening
15:30 - 17:00 Lab @ Kazerne
Kazerne
Expositie> Opening
15:30 - 17:00 Martine Viergever @ Kazerne
Expositie> Opening
15:30 - 17:00 Modebelofte @ Kazerne
YOU ARE HERE
Expositie> Opening zaterdag 19 oktober
15:50 - 16:00 Luscious Food Cravings
Studio Appétit & Studio Lenneke Wispelwey
Expositie> 9 minute feast!
16:00 - 18:00 Design Your Journey
Jannissima
Expositie> Opening met modeshow
16:00 - 18:00 Dirk Vander Kooij | New Work/New Shop
Dirk Vander Kooij
Expositie> Press Opening New Work / New Shop
16:00 - 19:00 Making Meaning
nowhere
Expositie> Opening Expositie Making Meaning
16:00 - 18:00 The Sitcom!
MU
Expositie> Persconferentie en borrel
16:30 - 17:00 Weltevree @ Kazerne
Weltevree
Expositie> Opening
17:00 - 22:00 Re: La plante; un poète. Le jardin; une maison
GardenMania
Expositie> Verven met planten 15u Woe Vrij Zat Zon Neem een t shirtje mee en kom het verven of laat ons het doe
18:00 - *Atelier van Asseldonk ’Modern Times’
Atelier van Asseldonk
Expositie> Opening
18:00 - 20:00 Collaboration-S Prijsvraag
Yksi Expo
Expositie> Prijsvraag uitreiking
18:00 - Eat to meet I
Natlab door Plaza Futura
Eten en drinken
18:00 - 21:00 Objects to Play
Objects presents
Expositie> Opening
19:00 - 20:00 Cut waste, Reuse!
Yksi Expo
Expositie> besloten openingsborrel
19:00 - 20:00 Donor Design Week
Yksi Expo
Expositie> besloten openingsborrel
19:00 - 20:00 Dynamic Food boekpresentatie
Dynamic Food
Kick-off
19:00 - 20:00 Fields
Yksi Expo
Expositie> besloten openingsborrel
19:00 - 20:00 HOUT - LEER collectie van Tom Dissel & Aoife Wullur
Yksi Expo
Expositie> besloten openingsborrel
19:00 - 20:00 Heetman | Patijn
Yksi Expo
Expositie> besloten openingsborrel
19:00 - 20:00 Kleding van Rianne de Witte en Olga van Zeijl (knittID)
Yksi Expo
Expositie> besloten openingsborrel
19:00 - 20:00 Maastricht Academy of Fine Arts and Design - Graduation 2013
Yksi Expo
Expositie> besloten openingsborrel
19:00 - 20:00 Oak houtkachel
Yksi Expo
Expositie> besloten openingsborrel
19:00 - 20:00 SeeMe Eyecatcher
Yksi Expo
Expositie> besloten openingsborrel
19:00 - 20:00 Skycycle by 2.1
2.1
Expositie> Borrel in the Skybox
19:00 - 20:00 Soonsalon
Yksi Expo
Expositie> besloten openingsborrel
19:00 - 20:00 Spiked
Yksi Expo
Expositie> besloten openingsborrel
19:00 - 20:00 Tammel
Yksi Expo
Expositie> besloten openingsborrel
19:00 - 20:00 Yksi Ontwerp
Yksi Expo
Expositie> besloten openingsborrel
19:15 - Dutch Design Awards – Awardshow
Capital D
Prijsuitreiking
19:30 - 20:30 *Beerze Bier @ Atelier van Asseldonk
Brouwerij De Gouden Leeuw Vessem
Eten en drinken> The Black Marble Selection
20:00 - Dirk Vander Kooij | New Work/New Shop
Dirk Vander Kooij
Expositie> Openingsborrel New Work / New Shop
21:00 - 02:00 80 Designers. 18 Countries. No Borders. Just Passion | Zona Ventosa
Stadvis creative concepts for TAC Eindhoven
Expositie> Designer Bingo
22:00 - 04:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken> DJ’S Malin Genie & Mr J
22:00 - 04:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest> Biki90 & D.R.I.N.K.S presenteren kickoff Expo & Party.
09:00 - 02:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest
09:00 - Last Supper
Oberon
Eten en drinken
10:00 - 11:00 Design Dialogue 1 | Unfolding International Affairs
Vlisco
Lezing
10:00 - 18:00 KOFFIEHUISJE
Eten en drinken
10:00 - 21:00 NLXL
Piet Hein Eek
Anders
10:00 - 16:00 Permanently Temporary
DesignThinkers Group
Workshop
10:00 - 18:00 Pinkie Patisserie meets Bhutan 1912
Pinkie Patisserie
Eten en drinken
10:00 - 11:00 VLISCO UNFOLDED
Vlisco
Expositie> Design Dialogue
11:00 - 22:00 *Beerze Bier @ Atelier van Asseldonk
Brouwerij De Gouden Leeuw Vessem
Eten en drinken
11:00 - 18:00 De Ontdekfabriek
De Ontdekfabriek
Workshop
11:00 - 18:00 Design for kids - De Natuurspeeltuin
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Eindhoven Wereldstad
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Het Trotterbos
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - ZIT!
Gemeente Eindhoven i.s.m. Volle-Kracht
Anders
11:00 - 23:00 Dynamic Food
Dynamic Food
Eten en drinken
11:00 - 23:00 Eat Drink Design @ Kazerne
Kazerne
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Kids & Cappuccino
Blooey / Remko Verhaagen
Workshop
11:00 - 21:00 Nareshtaurant | Zona Ventosa
Nareshtaurant & TAC
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Spectrum, meet&greet with the designers
Lezing
11:00 - 18:00 The livingroom 2.0
Amaro Creative Industries
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Ultimaker 3d printing in De Ontdekfabriek
Ultimaker
Workshop
12:00 - 02:00 * Atelier van Asseldonk & Beerze PROGRAM!
Atelier van Asseldonk & Beerze
Feest
12:00 - 17:00 3D print-a-keychain at Onigiri
Onigiri
Anders
12:00 - 02:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken
12:00 - 12:00 Smalle Haven Eten Drinken en Design
Smalle Haven
Eten en drinken
12:00 - 18:00 Workshops De Gezonde Mens
Het Nieuwe Instituut
Workshop
12:30 - 14:00 SPAM! talkshow
Stichting Kleinkunst Eindhoven
Anders
13:00 - 16:00 BB Bricks
Bas Luiting - Clean Tech Factory
Expositie> uitleg Circulaire Economie & Dutch Design
13:00 - 17:00 Where is my T
De Culinaire Werkplaats
Workshop
14:00 - 18:00 Expressieve Erfgoeddialogen
Erfgoed Brabant
Seminar/conferentie
14:00 - 15:00 Hallenweg | (P)act
Studio van der Zandt
Expositie> Ontvangst wethouder Yasin Torunoglu en participanten social design-project "BekenenBemind". Uitreiki
15:00 - 15:30 75B boekpresentatie
Kick-off
15:50 - 16:00 Luscious Food Cravings
Studio Appétit & Studio Lenneke Wispelwey
Expositie> 9 minute feast!
16:00 - 19:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest> DJ Michiel: funk, disco en soul
16:00 - 18:00 Front Salon
DUTCH DESIGN YEAR
Expositie> DUTCH DESIGN YEAR gaat naar Amsterdam
16:00 - 18:00 The Sculpture Factory
MU
Expositie> Openingsborrel
17:00 - 19:00 Château de la Resle @ Kazerne
CDLR Design
Expositie> Vernisage: Chablis @ DDW. Op uitnodiging
17:00 - 21:00 Hier is Utrecht
Hier is Utrecht
Expositie> Officieel opening’s feest.
18:00 - Eat to meet II
Natlab door Plaza Futura
Eten en drinken
18:00 - 06:00 Snelkookpan
Van Eijk & Van der Lubbe
Minifestival> USUALS-day!
18:30 - 21:00 NRE: one big playground
Kelderman&van Noort / Jobsprops & Tom Frencken / Atelierdorp / Nul Zes
Expositie> Opening Nul Zes met optreden van Stuurbaard Bakkebaard
19:00 - 22:00 Stimuli, Sensorial Dining
Studio Jinhyun Jeon, Restaurant De Treeswijkhoeve
Eten en drinken
19:00 - 22:00 Stimuli, Sensorial Dining
Studio Jinhyun Jeon, Restaurant De Treeswijkhoeve
Eten en drinken> Sensorisch Diner
20:00 - 23:00 1 2 3 expo - experience with all your senses
de l’eefstijl - door eef middendorp
Expositie> moderne dans-mode voorstelling
20:00 - 23:00 Brabantse Erfgoedprijs 2013
Erfgoed Brabant
Prijsuitreiking
22:00 - 02:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken> DJ Caz
09:00 - 02:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest
09:00 - Last Supper
Oberon
Eten en drinken
09:00 - 17:00 Workshop ‘Lighting Up Another Possibility’
QisDesign
Workshop
10:00 - 18:00 3D print-a-keychain at Onigiri
Onigiri
Anders
10:00 - 13:00 Agri meets Design: Farm:Labs
Agri meets Design
Minifestival> FARM:LAB - Crowdfunding
10:00 - 11:00 Château de la Resle @ Kazerne
CDLR Design
Expositie> Persontbijt
10:00 - 11:00 Design Dialogue 2 | Unfolding Authenticity
Vlisco
Lezing
10:00 - 11:00 Eat Drink Design @ Kazerne
Kazerne
Expositie> Persontbijt
10:00 - 11:00 Eat Drink Design @ Kazerne
Kazerne
Eten en drinken> Persontbijt
10:00 - 18:00 KOFFIEHUISJE
Eten en drinken
10:00 - 11:00 Kataba Table @ Kazerne
Kataba Table
Expositie> Persontbijt
10:00 - 11:00 Martine Viergever @ Kazerne
Expositie> persontbijt
10:00 - 11:00 Modebelofte @ Kazerne
YOU ARE HERE
Expositie> Pers ontbijt maandag 21 oktober
10:00 - 21:00 NLXL
Piet Hein Eek
Anders
10:00 - 16:00 Permanently Temporary
DesignThinkers Group
Workshop
10:00 - 18:00 Pinkie Patisserie meets Bhutan 1912
Pinkie Patisserie
Eten en drinken
10:00 - 11:00 VLISCO UNFOLDED
Vlisco
Expositie> Design Dialogue
10:00 - 11:00 Weltevree @ Kazerne
Weltevree
Expositie> Persontbijt
11:00 - 22:00 *Beerze Bier @ Atelier van Asseldonk
Brouwerij De Gouden Leeuw Vessem
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Baksteen, Mens & Robot [cancelled]
CRH Clay Solutions & Jan Peter Wingender
Workshop
11:00 - 18:00 De Ontdekfabriek
De Ontdekfabriek
Workshop
11:00 - 18:00 Design for kids - De Natuurspeeltuin
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Eindhoven Wereldstad
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Het Trotterbos
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - ZIT!
Gemeente Eindhoven i.s.m. Volle-Kracht
Anders
11:00 - 17:00 Dynamic Food
Dynamic Food
Eten en drinken
11:00 - 23:00 Eat Drink Design @ Kazerne
Kazerne
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Kids & Cappuccino
Blooey / Remko Verhaagen
Workshop
11:00 - 21:00 Nareshtaurant | Zona Ventosa
Nareshtaurant & TAC
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Spectrum, meet&greet with the designers
Lezing
11:00 - 18:00 The livingroom 2.0
Amaro Creative Industries
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Ultimaker 3d printing in De Ontdekfabriek
Ultimaker
Workshop
12:00 - 02:00 * Atelier van Asseldonk & Beerze PROGRAM!
Atelier van Asseldonk & Beerze
Feest
12:00 - 02:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken
12:00 - 12:00 Smalle Haven Eten Drinken en Design
Smalle Haven
Eten en drinken
13:00 - 16:00 BB Bricks
Bas Luiting - Clean Tech Factory
Expositie> nieuwe businesmodellen met dutch design
13:30 - 16:00 VLISCO UNFOLDED, the tour
Vlisco
Anders
14:00 - 15:00 Any brand? No, your brand! (masterclass)
GOOLS|professional branding
Lezing
14:00 - 17:00 PROUD Grand Co-design Café | Process: the mess and success
Capital D
Seminar/conferentie
14:00 - 15:30 Rondleiding/Tour Strijp-S
VVV Eindhoven
Anders
15:30 - 18:00 Workshops het bijzondere boek
Lecturis
Workshop
15:50 - 16:00 Luscious Food Cravings
Studio Appétit & Studio Lenneke Wispelwey
Expositie> 9 minute feast!
16:00 - 17:00 Château de la Resle @ Kazerne
CDLR Design
Expositie> Masterclass: RODERICK VOS
16:00 - 21:00 Fashion in Business - The Future of Fashion
Amsterdam Fashion Week
Anders
18:00 - 02:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest> Designer meeting point. DAE master Symposium.
19:00 - 21:30 Dutch Design Toetje Award
Dutch Design Toetje
Prijsuitreiking
19:00 - 22:00 Wanders & Wassink: in Conversation, in ABN AMRO House
DDW
Lezing
19:30 - 21:30 Breakthrough Questions
nowhere
Workshop
20:30 - 02:00 Designer Bingo! | Zona Ventosa
Stichting Djenné, TAC, Zona Ventosa, OKC, Stadvis creative concepts
Feest
22:00 - 02:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken> Titia (Spacegirls)
09:00 - 17:30 3D Printing Event
Jakajima Communicatie
Seminar/conferentie
09:00 - 02:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest
09:00 - Last Supper
Oberon
Eten en drinken
09:30 - 13:00 Samen mobiliteit ontwerpen
Provincie Noord-Brabant
Seminar/conferentie
09:30 - 17:00 The magic of (bio)plastics
DPI Value Centre
Workshop
10:00 - 18:00 3D print-a-keychain at Onigiri
Onigiri
Anders
10:00 - 13:00 Agri meets Design: Farm:Labs
Agri meets Design
Minifestival> FARM:LAB - Robots op het erf
10:00 - 11:00 Design Dialogue 3 | Unfolding Symbols
Vlisco
Lezing
10:00 - 18:00 KOFFIEHUISJE
Eten en drinken
10:00 - 21:00 NLXL
Piet Hein Eek
Anders
10:00 - 16:00 Permanently Temporary
DesignThinkers Group
Workshop
10:00 - 18:00 Pinkie Patisserie meets Bhutan 1912
Pinkie Patisserie
Eten en drinken
10:00 - 11:00 VLISCO UNFOLDED
Vlisco
Expositie> Design Dialogue
11:00 - 22:00 *Beerze Bier @ Atelier van Asseldonk
Brouwerij De Gouden Leeuw Vessem
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Baksteen, Mens & Robot [cancelled]
CRH Clay Solutions & Jan Peter Wingender
Workshop
11:00 - 18:00 Design for kids - De Natuurspeeltuin
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Eindhoven Wereldstad
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Het Trotterbos
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - ZIT!
Gemeente Eindhoven i.s.m. Volle-Kracht
Anders
11:00 - 17:00 Dynamic Food
Dynamic Food
Eten en drinken
11:00 - 23:00 Eat Drink Design @ Kazerne
Kazerne
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Kids & Cappuccino
Blooey / Remko Verhaagen
Workshop
11:00 - 21:00 Nareshtaurant | Zona Ventosa
Nareshtaurant & TAC
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Spectrum, meet&greet with the designers
Lezing
11:00 - 18:00 The livingroom 2.0
Amaro Creative Industries
Eten en drinken
12:00 - 02:00 * Atelier van Asseldonk & Beerze PROGRAM!
Atelier van Asseldonk & Beerze
Feest
12:00 - 02:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken
12:00 - 18:00 De Ontdekfabriek
De Ontdekfabriek
Workshop
12:00 - 14:00 Design Your Journey
Jannissima
Expositie> Wellness Fashion lunchbreak
12:00 - 17:00 Little Mountain wordt Founded By All en opent haar deuren tijdens DDW!
Founded By All - Creative Business Hub
Bedrijfsbezoek
12:00 - 12:00 Smalle Haven Eten Drinken en Design
Smalle Haven
Eten en drinken
12:00 - 18:00 Ultimaker 3d printing in De Ontdekfabriek
Ultimaker
Workshop
13:00 - 16:00 BB Bricks
Bas Luiting - Clean Tech Factory
Expositie> creatief en duurzaam construeren
14:00 - 17:00 Agri meets Design: Farm:Labs
Agri meets Design
Minifestival> FARM:LAB - Gaming
14:00 - 16:00 Château de la Resle @ Kazerne
CDLR Design
Expositie> DE INTUÏTIEFABRIEK AAN HET WERK OP LOCATIE; COALESCENCE
14:00 - 15:30 Rondleiding/Tour Strijp-S
VVV Eindhoven
Anders
15:00 - 18:00 Workshops het bijzondere boek
Lecturis
Workshop
15:30 - 17:00 Social label - Socio Economics
Piet Hein Eek
Expositie> Inhoudelijke sessie over Social label-Socio Economics. Gratis entree, aanmelden: mail@sociallabel.nl
15:50 - 16:00 Luscious Food Cravings
Studio Appétit & Studio Lenneke Wispelwey
Expositie> 9 minute feast!
17:00 - 23:00 made design
made for talent
Anders
18:00 - 02:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest> Designer meeting point met Noa Haim designer
19:00 - 20:30 *Beerze Bier @ Atelier van Asseldonk
Brouwerij De Gouden Leeuw Vessem
Eten en drinken> Lezing en debat: Het einde van het spektakel design
19:00 - 21:00 Dynamic Food
Dynamic Food
Eten en drinken> Lezing
19:00 - 06:00 Snelkookpan
Van Eijk & Van der Lubbe
Minifestival> Micro UTOPIAS, Daniela Dossi
19:30 - 21:00 Design is One: Lella & Massimo Vignelli
Natlab door Plaza Futura
Anders
20:00 - 22:00 *Atelier van Asseldonk ’Modern Times’
Atelier van Asseldonk
Expositie> Debat
20:00 - 22:00 Wearable Senses
Baltan Laboratories
Workshop
22:00 - 02:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken> The Spineshakers (Funk, Rock & Roll, Blues)
09:00 - 17:30 3D Printing Event
Jakajima Communicatie
Seminar/conferentie
09:00 - 02:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest
09:00 - Last Supper
Oberon
Eten en drinken
09:30 - 17:30 Experience Design Event
Jakajima
Seminar/conferentie
09:30 - 13:00 Smart Heatlh meets Design
Provincie Noord-Brabant
Seminar/conferentie
10:00 - 18:00 3D print-a-keychain at Onigiri
Onigiri
Anders
10:00 - 13:00 Agri meets Design: Farm:Labs
Agri meets Design
Minifestival> FARM:LAB - slimme verpakkingen
10:00 - 12:00 Any brand? No, your brand! (workshop)
GOOLS|professional branding
Workshop
10:00 - 11:00 Design Dialogue 4 | History Unfolded
Vlisco
Lezing
10:00 - 18:00 KOFFIEHUISJE
Eten en drinken
10:00 - 21:00 NLXL
Piet Hein Eek
Anders
10:00 - 16:00 Permanently Temporary
DesignThinkers Group
Workshop
10:00 - 18:00 Pinkie Patisserie meets Bhutan 1912
Pinkie Patisserie
Eten en drinken
10:00 - 18:00 Service Innovation Jam
LinksRechts Service Design
Workshop
10:00 - 11:00 VLISCO UNFOLDED
Vlisco
Expositie> Design Dialogue
10:30 - 11:30 House of Talent IV
Mischa en Nanning Tydeman
Expositie> Workshop door illustrator/vormgever Marvin Corneille
11:00 - 22:00 *Beerze Bier @ Atelier van Asseldonk
Brouwerij De Gouden Leeuw Vessem
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Design for kids - De Natuurspeeltuin
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Eindhoven Wereldstad
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Het Trotterbos
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - ZIT!
Gemeente Eindhoven i.s.m. Volle-Kracht
Anders
11:00 - 23:00 Dynamic Food
Dynamic Food
Eten en drinken
11:00 - 23:00 Eat Drink Design @ Kazerne
Kazerne
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Kids & Cappuccino
Blooey / Remko Verhaagen
Workshop
11:00 - 21:00 Nareshtaurant | Zona Ventosa
Nareshtaurant & TAC
Eten en drinken
11:00 - 06:00 Snelkookpan
Van Eijk & Van der Lubbe
Minifestival> De kiet is yours! Dennis Parren
11:00 - 18:00 Spectrum, meet&greet with the designers
Lezing
11:00 - 18:00 The livingroom 2.0
Amaro Creative Industries
Eten en drinken
11:30 - 14:30 Papyrus spreekt boekdelen
Papyrus
Seminar/conferentie
12:00 - 02:00 * Atelier van Asseldonk & Beerze PROGRAM!
Atelier van Asseldonk & Beerze
Feest
12:00 - 02:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken
12:00 - 18:00 De Ontdekfabriek
De Ontdekfabriek
Workshop
12:00 - 17:00 Little Mountain wordt Founded By All en opent haar deuren tijdens DDW!
Founded By All - Creative Business Hub
Bedrijfsbezoek
12:00 - 12:00 Smalle Haven Eten Drinken en Design
Smalle Haven
Eten en drinken
12:00 - 18:00 Ultimaker 3d printing in De Ontdekfabriek
Ultimaker
Workshop
13:00 - 17:00 Designing future interfaces
Industrial Design Center (Howest-UGent) & Holst Centre
Workshop
13:30 - 16:00 VLISCO UNFOLDED, the tour
Vlisco
Anders
14:00 - 17:00 Agri meets Design: Farm:Labs
Agri meets Design
Minifestival> FARM:LAB - Boerderij van de toekomst
14:30 - 17:00 ’Drivers’ Interactive Business Event (Driving Dutch Design)
ABN AMRO, Beroepsorganisatie Nederlandse Ontwerpers (BNO), Dutch Design Week/Capital D
Anders
15:00 - 16:00 House of Talent IV
Mischa en Nanning Tydeman
Expositie> Workshop door illustrator/vormgever Marvin Corneille
15:00 - 17:30 Re: La plante; un poète. Le jardin; une maison
GardenMania
Expositie> Food & Fun: Bio a gogo Russian Night, een exotisch Russisch menu geheel biologisch bereid voor 10 eu
15:00 - 18:00 Workshops het bijzondere boek
Lecturis
Workshop
15:30 - 20:30 Design for kids - WORKSHOPS & EXPO’S
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders> Het Trotterbos - VERNISAGE // komt allen!
15:30 - 18:30 Louis Kalfflezing
Louis Kalff Instituut
Lezing
15:50 - 16:00 Luscious Food Cravings
Studio Appétit & Studio Lenneke Wispelwey
Expositie> 9 minute feast!
16:00 - 17:00 Château de la Resle @ Kazerne
CDLR Design
Expositie> Presentatie: THOMAS EYCK: BRANDING DESIGN
16:30 - 17:30 Google, the ultimate designer
Design Debates Eindhoven
Lezing
17:00 - 21:00 Design Perron
Meike van Schijndel
Expositie> Design Perron borrel
17:00 - 21:00 Design Perron: Deesis
Deesis
Expositie> Design Perron borrel
17:00 - 21:00 Design Perron: The Delta Mart
Meike van Schijndel
Expositie> Design Perron borrel
17:00 - 21:00 Design Perron: Workshop of Wonders
Workshop of Wonders
Expositie> Design Perron borrel
17:00 - 18:30 Hier is Utrecht
Hier is Utrecht
Expositie> Jannick Besamusca - kookt Pad Thai op zijn mobiele keuken!
17:00 - 23:00 NRE: one big playground
Kelderman&van Noort / Jobsprops & Tom Frencken / Atelierdorp / Nul Zes
Expositie> No Money Market @ Nul Zes
17:00 - 19:00 Objects to Play
Objects presents
Expositie> Special night
18:00 - 02:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest> Designer meeting point met Martijn Koomen Designer
19:00 - 22:00 Stimuli, Sensorial Dining
Studio Jinhyun Jeon, Restaurant De Treeswijkhoeve
Eten en drinken
19:00 - 22:00 Stimuli, Sensorial Dining
Studio Jinhyun Jeon, Restaurant De Treeswijkhoeve
Eten en drinken> Sensorisch Diner
19:30 - 21:30 Agri meets Design: Het Eetcafé
Workshop
19:30 - 21:30 Breakthrough Questions
nowhere
Workshop
19:30 - 22:30 Een avond met Peter Stigter
Natlab door Plaza Futura
Anders
22:00 - 02:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken> De Burger Music
09:00 - 17:30 3D Printing Event
Jakajima Communicatie
Seminar/conferentie
09:00 - 18:00 CRISP Design Review Sessions 5
CRISP (Creative Industry Scientific Programme)
Seminar/conferentie
09:00 - 02:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest
09:00 - Last Supper
Oberon
Eten en drinken
10:00 - 18:00 3D print-a-keychain at Onigiri
Onigiri
Anders
10:00 - 13:00 Agri meets Design: Farm:Labs
Agri meets Design
Minifestival> FARM:LAB - onderwijs
10:00 - 11:00 Design Dialogue 5 | Unfolding The Change Process
Vlisco
Workshop
10:00 - 18:00 KOFFIEHUISJE
Eten en drinken
10:00 - 21:00 NLXL
Piet Hein Eek
Anders
10:00 - 16:00 Permanently Temporary
DesignThinkers Group
Workshop
10:00 - 18:00 Pinkie Patisserie meets Bhutan 1912
Pinkie Patisserie
Eten en drinken
10:00 - 18:00 Service Innovation Jam
LinksRechts Service Design
Workshop
10:00 - 11:00 VLISCO UNFOLDED
Vlisco
Expositie> Design Dialogue
10:30 - 18:15 Build your own Piccolo
Baltan Laboratories
Workshop
10:30 - 14:00 Creatief met leegstand
Moorland 4
Seminar/conferentie
10:30 - 18:30 €conomie & Ruimte Praktijksafari DDW
Platform €conomie & Ruimte
Anders
11:00 - 22:00 *Beerze Bier @ Atelier van Asseldonk
Brouwerij De Gouden Leeuw Vessem
Eten en drinken
11:00 - 18:00 De Ontdekfabriek
De Ontdekfabriek
Workshop
11:00 - 18:00 Design for kids - De Natuurspeeltuin
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Eindhoven Wereldstad
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Het Trotterbos
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - ZIT!
Gemeente Eindhoven i.s.m. Volle-Kracht
Anders
11:00 - 23:00 Dynamic Food
Dynamic Food
Eten en drinken
11:00 - 23:00 Eat Drink Design @ Kazerne
Kazerne
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Kids & Cappuccino
Blooey / Remko Verhaagen
Workshop
11:00 - 21:00 Nareshtaurant | Zona Ventosa
Nareshtaurant & TAC
Eten en drinken
11:00 - 14:00 Snelkookpan
Van Eijk & Van der Lubbe
Minifestival> Het Nieuwe Instituut, meet & greet
11:00 - 18:00 Spectrum, meet&greet with the designers
Lezing
11:00 - 18:00 The livingroom 2.0
Amaro Creative Industries
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Ultimaker 3d printing in De Ontdekfabriek
Ultimaker
Workshop
12:00 - 02:00 * Atelier van Asseldonk & Beerze PROGRAM!
Atelier van Asseldonk & Beerze
Feest
12:00 - 02:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken
12:00 - 17:00 Little Mountain wordt Founded By All en opent haar deuren tijdens DDW!
Founded By All - Creative Business Hub
Bedrijfsbezoek
12:00 - 12:00 Smalle Haven Eten Drinken en Design
Smalle Haven
Eten en drinken
12:30 - 18:00 bkkc | Materials XL: textiel
bkkc
Lezing
13:00 - 18:00 Brabant, leading in leisure
Provincie Noord-Brabant
Seminar/conferentie
13:00 - 14:00 Circle
Redwood furniture-Hugo van der Kallen
Anders> Durf te vragen, www.durftevragen.nl
13:00 - 16:00 Durf te vragen
Redwood Furniture/Durf te vragen
Workshop
13:30 - 16:30 Social Design for Wicked Problems
Het Nieuwe Instituut
Anders
14:00 - 17:00 Agri meets Design: Farm:Labs
Agri meets Design
Minifestival> FARM:LAB - Nieuwe verdienmodellen
14:00 - 16:00 Château de la Resle @ Kazerne
CDLR Design
Expositie> Workshop: CAROLINA WILCKE: DESIGN OP GEVOEL
14:00 - 16:00 Performance Design
Design & Business Service
Seminar/conferentie
14:00 - 15:30 Rondleiding/Tour Strijp-S
VVV Eindhoven
Anders
15:00 - 16:00 Circle
Redwood furniture-Hugo van der Kallen
Anders> Durf te vragen www.durftevragen.nl
15:30 - 17:15 1000 WATT
De Boekenmakers
Lezing
15:50 - 16:00 Luscious Food Cravings
Studio Appétit & Studio Lenneke Wispelwey
Expositie> 9 minute feast!
16:00 - 18:30 Lecturis lezing, Russische boekkunst in de 20e eeuw
Lecturis
Lezing
17:00 - 21:00 Design Perron: Maarten Schenkeveld
Maarten Schenkeveld
Expositie> WITHIN BOUNDARIES
17:00 - 18:30 Hier is Utrecht
Hier is Utrecht
Expositie> Jannick Besamusca - kookt Pad Thai op zijn mobiele keuken!
18:00 - 02:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest> Designer meeting point met Mal by Bob Copray & Niels Wildenberg
18:00 - Eat to meet III
Natlab door Plaza Futura
Eten en drinken
18:00 - 02:00 Missing Link
Artspace Flipside / Zesde Kolonne
Expositie> Midissage, buffet, concerts en party
19:00 - 20:30 *Beerze Bier @ Atelier van Asseldonk
Brouwerij De Gouden Leeuw Vessem
Eten en drinken> Lezing en debat: Vormgeven is geen origami.
19:00 - 21:00 Dynamic Food
Dynamic Food
Eten en drinken> Lezing
19:00 - 22:00 Stimuli, Sensorial Dining
Studio Jinhyun Jeon, Restaurant De Treeswijkhoeve
Eten en drinken
19:00 - 22:00 Stimuli, Sensorial Dining
Studio Jinhyun Jeon, Restaurant De Treeswijkhoeve
Eten en drinken> Sensorisch Diner
19:00 - 22:45 Wala -designers die mee willen bouwen aan een craft en designschool in Mali
Stichting Djenné
Workshop
19:30 - 23:00 Kunst en Design als publieke zaak
Social Urban Space*
Lezing
19:30 - 22:00 Play the Future - Scenario City
MAD emergent art center
Expositie> Debat Forum Scenario City
20:00 - 22:00 Dynamic Food lezingen
Dynamic Food
Lezing
20:00 - 02:15 Home Lab
Egbert-Jan Lam, buroJET
Expositie> designers Bingo; 21 Oktober
20:00 - 22:00 Monnikenwerk
4Apostelen
Expositie> opening
21:00 - 02:00 80 Designers. 18 Countries. No Borders. Just Passion | Zona Ventosa
Stadvis creative concepts for TAC Eindhoven
Expositie> Designers Fest
21:00 - 02:00 Designers Fest | Zona Ventosa
Zona Ventosa
Feest
22:00 - 02:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken> The Sunshine Boys (Vinyl, Rock & Roll)
22:00 - NRE: one big playground
Kelderman&van Noort / Jobsprops & Tom Frencken / Atelierdorp / Nul Zes
Expositie> weLOVEweFUNK @ Nulzes
09:00 - 17:30 3D Printing Event
Jakajima Communicatie
Seminar/conferentie
09:00 - 04:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest
09:00 - 13:00 Great Outdoors Of Design: Changing perspectives on empathy & participation
Reach Network of global design research
Anders
09:00 - Last Supper
Oberon
Eten en drinken
09:30 - Agri meets Design: Polderhack
Agri meets Design
Workshop
10:00 - 21:00 3D print-a-keychain at Onigiri
Onigiri
Anders
10:00 - 13:00 Agri meets Design: Farm:Labs
Agri meets Design
Minifestival> FARM:LAB - Design for policy
10:00 - 12:00 Any brand? No, your brand! (workshop)
GOOLS|professional branding
Workshop
10:00 - 11:00 Design Dialogue 6 | Fashion Unfolded
Vlisco
Lezing
10:00 - 18:00 KOFFIEHUISJE
Eten en drinken
10:00 - 21:00 NLXL
Piet Hein Eek
Anders
10:00 - 16:00 Permanently Temporary
DesignThinkers Group
Workshop
10:00 - 18:00 Pinkie Patisserie meets Bhutan 1912
Pinkie Patisserie
Eten en drinken
10:00 - 11:00 VLISCO UNFOLDED
Vlisco
Expositie> Design Dialogue
11:00 - 22:00 *Beerze Bier @ Atelier van Asseldonk
Brouwerij De Gouden Leeuw Vessem
Eten en drinken
11:00 - 17:00 9 DAGEN, 9 AMBACHTEN
Nederlands Centrum voor Volkscultuur en Immaterieel Erfgoed en Fonds voor Cultuurparticipatie
Anders> Workshops crafs design
11:00 - 18:00 De Ontdekfabriek
De Ontdekfabriek
Workshop
11:00 - 18:00 Design for kids - De Natuurspeeltuin
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Eindhoven Wereldstad
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Het Trotterbos
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - ZIT!
Gemeente Eindhoven i.s.m. Volle-Kracht
Anders
11:00 - 23:00 Dynamic Food
Dynamic Food
Eten en drinken
11:00 - 23:00 Eat Drink Design @ Kazerne
Kazerne
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Kids & Cappuccino
Blooey / Remko Verhaagen
Workshop
11:00 - 21:00 Nareshtaurant | Zona Ventosa
Nareshtaurant & TAC
Eten en drinken
11:00 - 15:00 Nederland in Transitie | Lokale Kantelbijeenkomst [cancelled]
Pakhuis de Zwijger & Jan Rotmans
Workshop
11:00 - 18:00 Spectrum, meet&greet with the designers
Lezing
11:00 - 18:00 The livingroom 2.0
Amaro Creative Industries
Eten en drinken
11:00 - 18:00 Ultimaker 3d printing in De Ontdekfabriek
Ultimaker
Workshop
11:30 - 15:15 Papyrus spreekt boekdelen
Papyrus
Seminar/conferentie
12:00 - 04:00 * Atelier van Asseldonk & Beerze PROGRAM!
Atelier van Asseldonk & Beerze
Feest
12:00 - 04:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken
12:00 - 13:00 Lezing: Het Ei van Columbus
Dutchlabel
Lezing
12:00 - 17:00 Little Mountain wordt Founded By All en opent haar deuren tijdens DDW!
Founded By All - Creative Business Hub
Bedrijfsbezoek
12:00 - 12:00 Smalle Haven Eten Drinken en Design
Smalle Haven
Eten en drinken
13:00 - 17:00 Workshops De Gezonde Mens
Het Nieuwe Instituut
Workshop
13:30 - 16:00 VLISCO UNFOLDED, the tour
Vlisco
Anders
14:00 - 18:00 Great Outdoors Of Design: Changing perspectives on innovation & transition
Reach Network of global design research
Anders
14:00 - 16:00 Performance Design
Design & Business Service
Seminar/conferentie
14:00 - 15:30 Rondleiding/Tour Strijp-S
VVV Eindhoven
Anders
15:00 - 18:30 Agri meets Design: Slotevent
Kick-off
15:00 - 18:00 Dirk Roosenburgprijs 2013
Architectuurcentrum Eindhoven
Anders
15:50 - 16:00 Luscious Food Cravings
Studio Appétit & Studio Lenneke Wispelwey
Expositie> 9 minute feast!
16:00 - 17:00 Château de la Resle @ Kazerne
CDLR Design
Expositie> Round table discussion: COLLECTING DESIGN
16:00 - 18:00 De Toekomst van Design
Dutch Design Awards
Lezing
16:00 - 17:45 Piet Hein Eek, Kunst, Theater en een lezing
Minifestival> Van karton naar verbeelding - Lezing door Lidewij Edelkoort
17:00 - 14:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest> Biki90 & D.R.I.N.K.S presenteren DEMIBO NOW FRITURE.
17:45 - 18:30 Piet Hein Eek, Kunst, Theater en een lezing
Minifestival> Boeksignering Anthon Beeke en Lidewij Edelkoort
18:00 - 02:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest> Designer meeting point met Big Bug Collection.
18:00 - Eat to meet IV
Natlab door Plaza Futura
Eten en drinken
19:00 - 06:00 Snelkookpan
Van Eijk & Van der Lubbe
Minifestival> We create video’s, Ine & Sanne
19:00 - 22:00 Stimuli, Sensorial Dining
Studio Jinhyun Jeon, Restaurant De Treeswijkhoeve
Eten en drinken
19:00 - 22:00 Stimuli, Sensorial Dining
Studio Jinhyun Jeon, Restaurant De Treeswijkhoeve
Eten en drinken> Sensorisch Diner
19:30 - 21:30 Breakthrough Questions
nowhere
Workshop
19:30 - 23:00 Watch our steps
SLEM
Expositie> Global Footwear Design Award Night: tijdens deze avond wordt de prijs uitgereikt voor het beste inte
20:00 - 22:00 Dynamic Food lezingen
Dynamic Food
Lezing
20:00 - REVALUATE
Dutch Invertuals
Expositie> INVERTUALS PRIVATE PARTY
20:00 - The Sitcom!
MU
Expositie> Sitcom Party
20:30 - NRE: one big playground
Kelderman&van Noort / Jobsprops & Tom Frencken / Atelierdorp / Nul Zes
Expositie> Optreden van Rad Key & Japanther (Gruismeel) @ Nul Zes
22:00 - 04:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken> The Spacegirls
09:00 - 04:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest
09:00 - Last Supper
Oberon
Eten en drinken
10:00 - 18:00 3D print-a-keychain at Onigiri
Onigiri
Anders
10:00 - 11:00 Design Dialogue 7 | New Talent & Trends Unfolded
Vlisco
Lezing
10:00 - 18:00 KOFFIEHUISJE
Eten en drinken
10:00 - 21:00 NLXL
Piet Hein Eek
Anders
10:00 - 16:00 Permanently Temporary
DesignThinkers Group
Workshop
10:00 - 18:00 Pinkie Patisserie meets Bhutan 1912
Pinkie Patisserie
Eten en drinken
10:00 - 11:00 VLISCO UNFOLDED
Vlisco
Expositie> Design Dialogue
11:00 - 22:00 *Beerze Bier @ Atelier van Asseldonk
Brouwerij De Gouden Leeuw Vessem
Eten en drinken
11:00 - 18:00 De Ontdekfabriek
De Ontdekfabriek
Workshop
11:00 - 18:00 Design for kids - De Natuurspeeltuin
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Eindhoven Wereldstad
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Het Trotterbos
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - ZIT!
Gemeente Eindhoven i.s.m. Volle-Kracht
Anders
11:00 - 23:00 Dynamic Food
Dynamic Food
Eten en drinken
11:00 - 23:00 Eat Drink Design @ Kazerne
Kazerne
Eten en drinken
11:00 - 12:00 Evolution
VERBEEKDESIGNS
Anders> Lezing door Milou Ket, trend expert
11:00 - 18:00 Kids & Cappuccino
Blooey / Remko Verhaagen
Workshop
11:00 - 21:00 Nareshtaurant | Zona Ventosa
Nareshtaurant & TAC
Eten en drinken
11:00 - 19:00 Snelkookpan
Van Eijk & Van der Lubbe
Minifestival> Coming soon
11:00 - 18:00 Spectrum, meet&greet with the designers
Lezing
11:00 - 18:00 The livingroom 2.0
Amaro Creative Industries
Eten en drinken
11:00 - 12:00 Trends & colors 2014-2015 (by Milou Ket)
Lezing
11:00 - 18:00 Ultimaker 3d printing in De Ontdekfabriek
Ultimaker
Workshop
12:00 - 04:00 * Atelier van Asseldonk & Beerze PROGRAM!
Atelier van Asseldonk & Beerze
Feest
12:00 - 04:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken
12:00 - 12:00 Smalle Haven Eten Drinken en Design
Smalle Haven
Eten en drinken
13:00 - 14:00 Evolution
VERBEEKDESIGNS
Anders> Lezing door Mart Visser, (mode)ontwerper
13:00 - 14:00 MV Wallcovering (by Mart Visser)
Lezing
14:30 - 15:30 Evolution
VERBEEKDESIGNS
Anders> Lezing door Irene Vermeulen, trend expert
14:30 - 15:30 Trends in Home Decoration and Handmade Design 2014 (by Irene Vermeulen)
Craftscurator
Lezing
15:00 - 18:00 Château de la Resle @ Kazerne
CDLR Design
Expositie> Ontmoet de ontwerpers
15:00 - 17:00 Design Perron: Bo Reudler Studio
Design Perron
Expositie> Afternoon Tea
15:00 - 16:00 House of Talent IV
Mischa en Nanning Tydeman
Expositie> Arty Bingo gepresenteerd door Lady Crow
15:00 - 18:00 Lab @ Kazerne
Kazerne
Expositie> Persontbijt
15:50 - 16:00 Luscious Food Cravings
Studio Appétit & Studio Lenneke Wispelwey
Expositie> 9 minute feast!
16:00 - 18:00 11’x17’ - A conversation between Elisa van Joolen and Ruby Hoette
Onomatopee
Lezing
17:00 - 17:30 The exhibition of an orchestra
philharmonie zuidnederland
Minifestival> The exhibition of an orchestra
18:00 - 20:00 Design Perron: Workshop of Wonders
Workshop of Wonders
Expositie> Borrel en hapjes met Andreas Haußmann uit Berlijn.
19:00 - 22:00 Stimuli, Sensorial Dining
Studio Jinhyun Jeon, Restaurant De Treeswijkhoeve
Eten en drinken
19:00 - 22:00 Stimuli, Sensorial Dining
Studio Jinhyun Jeon, Restaurant De Treeswijkhoeve
Eten en drinken> Sensorisch Diner
20:00 - 23:00 1 2 3 expo - experience with all your senses
de l’eefstijl - door eef middendorp
Expositie> moderne dans-mode voorstelling
20:00 - 02:00 Young Art Night
Van Abbemuseum
Anders
22:00 - 04:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken> DJ Zuppa
22:00 - 04:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest> La fete 040 presenteert ENSUITE - Nacht feest
23:00 - 04:00 Nachtlampen X DDW = ARTYPARTY
Nachtlampen
Feest
00:00 - 18:00 Agri meets Design: Polderhack
Agri meets Design
Workshop
09:00 - 02:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest
09:00 - Last Supper
Oberon
Eten en drinken
10:00 - 18:00 KOFFIEHUISJE
Eten en drinken
10:00 - 18:00 NLXL
Piet Hein Eek
Anders
10:00 - 16:00 Permanently Temporary
DesignThinkers Group
Workshop
10:00 - 18:00 Pinkie Patisserie meets Bhutan 1912
Pinkie Patisserie
Eten en drinken
10:00 - 11:00 VLISCO UNFOLDED
Vlisco
Expositie> Design Dialogue
11:00 - 22:00 *Beerze Bier @ Atelier van Asseldonk
Brouwerij De Gouden Leeuw Vessem
Eten en drinken
11:00 - 18:00 De Ontdekfabriek
De Ontdekfabriek
Workshop
11:00 - 18:00 Design for kids - De Natuurspeeltuin
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Eindhoven Wereldstad
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - Het Trotterbos
Gemeente Eindhoven ism Volle-Kracht
Anders
11:00 - 18:00 Design for kids - ZIT!
Gemeente Eindhoven i.s.m. Volle-Kracht
Anders
11:00 - 23:00 Dynamic Food
Dynamic Food
Eten en drinken
11:00 - 23:00 Eat Drink Design @ Kazerne
Kazerne
Eten en drinken
11:00 - 12:00 Evolution
VERBEEKDESIGNS
Anders> Lezing door Milou Ket, trend expert
11:00 - 18:00 Kids & Cappuccino
Blooey / Remko Verhaagen
Workshop
11:00 - 21:00 Nareshtaurant | Zona Ventosa
Nareshtaurant & TAC
Eten en drinken
11:00 - 19:00 Snelkookpan
Van Eijk & Van der Lubbe
Minifestival> Coming soon
11:00 - 18:00 Spectrum, meet&greet with the designers
Lezing
11:00 - 16:30 Terra Lezingen
uitgeverij
Lezing
11:00 - 18:00 The livingroom 2.0
Amaro Creative Industries
Eten en drinken
11:00 - 12:00 Trends & colors 2014-2015 (by Milou Ket)
Lezing
11:00 - 18:00 Ultimaker 3d printing in De Ontdekfabriek
Ultimaker
Workshop
12:00 - 02:00 * Atelier van Asseldonk & Beerze PROGRAM!
Atelier van Asseldonk & Beerze
Feest
12:00 - 17:00 3D print-a-keychain at Onigiri
Onigiri
Anders
12:00 - 02:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken
12:00 - 13:00 Design reflects identity
COEN!
Expositie> lezing COENTRY: design reflects identity, let op: in het PHILIPS museum
12:00 - 19:00 House of Talent IV
Mischa en Nanning Tydeman
Expositie> Shop! Elke dag open. Alles is te koop oa sieraden, meubels en kunst
12:00 - 12:00 Smalle Haven Eten Drinken en Design
Smalle Haven
Eten en drinken
13:00 - 14:00 Evolution
VERBEEKDESIGNS
Anders> Lezing door Jeroen Vinken, textiel ontwerper
14:00 - 15:30 Dutch3Design Award
Sculpely en Ground3D
Prijsuitreiking
14:00 - 17:00 Dutch3Designer of 2013
Dutch3Design
Expositie> Uitreiking Award "Dutch3Designer van 2013"
14:30 - 15:30 Craftmanship in a Digital Age (by Kirsten van Dam)
Out of Office
Lezing
14:30 - 15:30 Evolution
VERBEEKDESIGNS
Anders> Lezing door Kirsten van Dam, trend expert
15:50 - 16:00 Luscious Food Cravings
Studio Appétit & Studio Lenneke Wispelwey
Expositie> 9 minute feast!
16:00 - 16:15 BB Bricks
Bas Luiting - Clean Tech Factory
Expositie> Uitslag prijsvraag: Jouw idee met BB Bricks
16:00 - 17:30 Design is One: Lella & Massimo Vignelli
Natlab door Plaza Futura
Anders
16:00 - 19:00 Designer meetingpoint Oude Rechtbank
Oude Rechtbank
Feest> DJ E.L.Lexia - Chillout Muziek
16:30 - 17:30 Dutch Design Starter crowdfunding workshop
Dutch Design Starter
Lezing
17:00 - 19:00 The Teapot Expo
JJRoux.com
Expositie> Finale Fest: A feel good evening celebrate the end of Dutch Design Week and the Teapot Expo.
19:00 - 22:00 House of Talent IV
Mischa en Nanning Tydeman
Expositie> Laatste zondag borrel, met een performance door naaimachinewoesteling Trijnie Nanninga
19:00 - 22:00 Stimuli, Sensorial Dining
Studio Jinhyun Jeon, Restaurant De Treeswijkhoeve
Eten en drinken
19:00 - 22:00 Stimuli, Sensorial Dining
Studio Jinhyun Jeon, Restaurant De Treeswijkhoeve
Eten en drinken> Sensorisch Diner
22:00 - 02:00 Beeldenstorm Expo @ De Burger
De Burger Eindhoven
Eten en drinken> De Burger Music
 
 
I like the Dutch word ‘vormgever’, which literally means ‘someone who gives shape’ – that is what I do.” Daphna Laurens